2011

1.11.

Jsme se stali oficiálně chovatelskou stanicí zlatých retrieverů s krásným francouzským názvem

Mon Mignon = moje zlatíčko.

Holčičky se mají dobře a Fatimka roste jako z vody a každým dnem se nám mění před očima. :))

 

9.10

Fatimka má už 2 měsíce a váží 8 kg. Často a ráda spinká a hraje si na dvoře se svojí maminkou. Dělá nám jen samou radost :) A jsme zvědaví co z ní vyroste za krasavici

 

  Fatimka 8 týdnů                                                         Fatimka 6 týdnů

Fatimka s maminkou Daphne

 

18.9.

Fátimka oslavila už měsíc svého života. Krásně si hraje, neustále běhá, kouše svoje hračky a dokonce byla už i poprvé venku a jedla svoji první kašičku, která jí moc a moc chutnala. Je to velmi šikovné štěňátko a váží už 3470g. 

 

4.9.

Fatimka má už 3 týdny. Pěkně nás všechny kouše a hraje si s hračkami. Snaží se chodit po všech čtyřech a celkem jí to jde. Váží už 2830 gramů :) 

 

23.8.

Dnes má Fatima 2 týdny, dnes proběhlo první odčervení. Má se čile k světu a už od 10 dne má otevřená očička. Váží už pěkných 2080 g. :) 

 

9.8.

Daphne se stala poprvé maminkou a vzorně se o své štěňátko stará.  Máme jedno štěňátko, naši vysněnou holčičku Fatimku, kterou si budeme nechávat jako pokračovatelku našeho chovu. Na svět se jí moc nechtělo a tak se narodila až 67. den březosti císařským řezem. Tento vrh bude zapsaný pod chovatelskou stanicí Daphne a to Bismilláhi, protože my ještě nemáme chs uznanou. Maličká se má čile k světu, máme z ní i z maminky velkou radost. Fatimka váží 670kg a měří 17cm. Je to obrovské štěňátko. :) 


 

29. 6. 

Dnes Daphinka oslavila své 3tí narozeniny :) Hrozně to letí a naše holčička je už velká fenečka a pomalu se připravujeme na její chystaný vrh :)