2012

20.10

Došly nám výsledky RTG loktů a kyčlí naší Fatimky od doktora Šebka. Máme z nich velkou radost! Fatimka má DKK 0/1 a DLK 0/0. 

 

28.9.

Fatima dneska s Františkem složila zkoušky OVVR v Hvozdné u Slušovic, s počtem 195b./ 232b. stejně jako její maminka Daphne. Bylo to hodně nervů a měsíc přípravy stál za to, tentokrát jsme to zvládli úplně sami, bez táborů a jiných lidí. Fatimka měla podobný problém, jak Daphinka a to byla ta nešťastná voda, proto tam bylo o trochu méně bodíků, ale to nevadí, je to holt takový divočák, má moc ráda vodu a spíš si tam ráda dlouho hraje a chytá tam hmyz a lístečky ve vodě a teprve až pak ji zajímal aport, ale už to máme zdarně za sebou. :) 

 

9.8.

Oslavila Fatimka už své první narozeniny!!! Čas rychle utíká a my máme doma už velkou holčičku, která váží rovných 30kg :)  Dostala věnec buřtů, ale ani to nešlo vyfotit jak se do něj hned s chutí pustila.

9.2.

Naše Fatimka má už půl roku :) Váží už 25,5 kg a pečlivě se věnuje výcviku. Je to zatím mladé trdlo a je dost divoká, ale z pochvaly má velikou radost a je to náš miláček :) 

9.1.

Fatimka oslavila svých 5 měsíců společně s maminkou Daphne nejradši relaxuje v naší posteli. Váží už 22kg a roste z ní velká holčička.

7.1. 

Fatima se zůčastnila své první výstavy a to Hanácké národní výstavy v Brně.  Byla to její premiéra a tak byla trošku divoká, ale hezky jsme to zvládli a Fatimka si vyběhala ohodnocení VN3, dělá nám radost :) 


 

Fatimka s aportem ve vodě