2013

Přejeme Veselé Vánoce a šťastný Nový Rok všem :)

 

16.11.

Dneska k nám přijeli zase Kroupovi, Šárka s flaťáčkem Rockym a šli jsme si společně zatrénovat na disciplíny na PZ. Počasí se celkem vydařilo a tak pejsci mohli i do vody. Trénovala Faťa a Rocky, Daphninka se jen koukala a hodil se jí sem tam nějaký aportek. Cvičili jsme s kachnou a králíkem a Faťa i Rocky krásně nosili. Vlečku králíka krásně vypracovali, dohledávka pěkná, u markingu Fatimka podruhé vyběhla, ale to se dotrénuje :) Na vodu se šlo jako na poslední, Rocky pěkně donesl a Faťa po vyslání plavala taky pěkně pro kačenu, jen pak to stočila a začala si plavat po rybníku jak chtěla, to se musí docvičit, je to hrozný vodomil :) Nakonec ji ven dostal rybář na jablíčko a Rocky musel do vody skočit i pro Fatimčinu kachnu, ale jemu to udělalo jenom radost :)

 

 

27.10

Byli jsme s Fáťou na Mezinárodní výstavě v Bratislavě. V kruhu nás bylo devět a Fatimka si odnesla známku V, teď na zimu trošku přibrala, tak se zase musí dostat do kondice :) Jinak máme krásný posudek, jen s výtkou že je trošku při sobě a že má volnější pohyb, jinak se moc líbila .

 

 

15.8.

Dnes jsme byli s Fatimou na návštěvě u FCR Rockyho. Zajeli jsme na pole na výcvik s bažantem. Rocky hezky nosil, ale Fatimce se do toho moc nechtělo, i když posledně nosila. Takže si alespoň zatrénovala s dummy obaleným bažantím peřím a vzala i koroptev. Bylo ale neskutečné horko a tak jsme brzo odjeli zase na zahradu k Rockymu. Faťa a Rocky si spolu poběhali a potom jsme i vyfotili Fatimčinu novou fotku v postoji :)

 

 

10.8

Dneska k nám dojel na návštěvu flat coated retriever Rocky a Kroupovi. Daphni, Fatima a Rocky si společně poběhali a zařádili a pak jsme šli cvičit s bažantem. Fatimka předtím zvěř neustále odmítala, ale potom co viděla jak Rocky nosí bážu nakonec taky vzala :) Během tréninku jej vzala ještě několikrát a pak se šlo oslavovat její narozeniny,které měla 9.8. Dostala dortík a všichni tři se o něj podělili. :)

 

 

 

28.7.

Byli jsme s Fatimou na Krajské výstavě v Brně v Žebětíně. Fatimka si vyběhala ohodnocení V1, vítěz třídy a následně i přes velké horko, pak v konkurenci fenky Arven Bonny Dux vyhrála i titul KV ( krajský vítěz ). Dělá nám velkou radost!!!

 

 

13. -14.7.

VÍKENDOVÝ VÝCVIKOVÝ TÁBOR Nedvědice

Připravovali jsme se a pilně cvičili na PZ s Fatimkou a paní Radkou Ulmannovou - Chs Belle Moravia

 

 

31.5.

Byli jsme na Mezinárodní výstavě v Senci a Fatimka dostala V1 a svůj první CAC !!! Krásně se předváděla a CACe si odnesla opravdu oprávněně, paní rozhodčí se moc líbila. Máme moooc velkou radost z té naší holčičky :)

 

 

2.2.

S naší Fatimou jsme se zůčastnili Mezinárodní výstavy DUO CACIB Brno kde nás posuzoval pan Paunovic Dušan. Fatimka byla moc šikovná a ve velké konkurenci si vyběhala krásnou známku V4. Jsme na ni moc pyšní.